Třeboňský kapr, Rybářství Třeboň a.s.

Popis produktu:

Chráněné zeměpisné označení původu Třeboňský kapr je garancí kvalitního rybího masa, které pozitivně působí na zdraví lidského organismu. Zajišťujeme dodávky živé ryby i výrobků z ryb, mezi které patří kuchaný kapr, půlky, filety, podkovy.

Doplňující informace:

Doprava živých ryb je zajišťována ve speciálně pro přepravu ryb upravených nákladních návěsech. Třeboňského kapra prodává a zpracovává společnost FISH MARKET a.s. Výrobky z ryb jsou dodávány ve formě chlazené, mražené či uzené ryby. Chlazené výrobky mohou být dodávány ve vakuovaných obalech.

Kvalita produktů z Třeboňského kapra je pevně svázána s místem chovu. Chov kapra v čistém a průmylem nenarušeném prostředí Třeboňska byl v roce 2007 oceněn chráněným zeměpisným označení Evropské unie. Třeboňský kapr je na českém trhu se sladkovodní rybou k dispozici celoročně. Největší část produkce je prodávána tradičně v období těsně před Vánoci. Moderní gastronomie i trendy zdravé výživy směřují k pravidelné konzumaci pokrmů z kapřího masa v průběhu celého roku. Filety z kapra strojově zbavené kostí a polotovar z kapřího masa (Kapří - drcené kapří maso) umožňují přípravu velkého množství moderních pokrmů. Pravidelná konzumace masa sladkovodních ryb je doporučována jako prevence civilizačních chorob. Nezanedbatelnou úlohu hraje značka Třeboňský kapr také v gastroturistice. Vyhlášené speciality třeboňských restaurací (kapří hranolky) a gastronomické hody při příležitosti výlovů třeboňských rybníků i jiných kulturních událostí v regionu Třeboňska jsou již každoroční tradicí.


internet: www.trebonskykapr.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Rybářství Třeboň a.s.

Adresa společnosti:

Rybářství Třeboň a.s.
Rybářská 801
Třeboň
379 01

internet:

www.trebonskykapr.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Emerich Čížek
obchodní manažer
Tel.: +420 384 701 510
Fax: +420 384 701 511


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Jana Soukupová
asistentka
Tel.: +420 384 701 510
Fax: +420 384 701 511


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Třeboňský kapr Třeboňský kapr Třeboňský kapr Třeboňský kapr Třeboňský kapr

Parametry

Název produktu: Třeboňský kapr
Místo původu: Česká republika
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.